Dom

Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość PCB Depaneling Router Machine na sprzedaż
dobra jakość PCB Depaneling Router Machine na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd

1 2 3 4
Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd
Przód

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SMTfly
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 4 million-5 million
Rok założenia : 2004
pc Export : 80% - 90%
Założona w 2004 r. SMTfly Electronic Equipment Manufactory jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją maszyn do depanowania laserowego, separatora pcb, maszyny do cięcia pcb, maszyny do lutowania robotów pcb / fpc, maszyny do lutowania na gorąco i innych Sprzęt SMT. Znajdujemy się w Shenzhen z dogodnym dostępem do transportu.

Produkty są szeroko stosowane w przemyśle elektronicznym Automotive, przemyśle mobilnym, przemyśle Computor, energetyce, przemyśle złączek i kabli, przemyśle AGD, oświetleniu LED.

Zajmując obszar ponad 2000 metrów kwadratowych, mamy teraz ponad 35 pracowników, pochwalić się roczną sprzedażą przekraczającą 4000000 USD i obecnie eksportujemy 45% naszej produkcji na całym świecie.
Dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta. Poza tym otrzymaliśmy certyfikat CE.
Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i znakomitej obsłudze klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą do Europy i Ameryki.
Jeśli interesuje Cię którykolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Cieszymy się na nawiązanie udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd

Tel: 86-755-33583456

Faks: 86-755-33580008

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)